İÜ FİZİK BÖLÜMÜ SEMİNERİ : “ÖĞRENME İKLİMİ, Öğrenenler ve Öğretenler İçin Yeni Bir Gündem Önerisi”

Konu:ÖĞRENME İKLİMİ, Öğrenenler ve Öğretenler İçin Yeni Bir Gündem Önerisi

Konuşmacı : Dr. Çağrı KALAÇA

Tarih : 13.05.2015  Çarşamba

Saat : 15:00  (14:45’te çay ve ikram servisimiz olacaktır.)

Yer : İÜ Fen Fakültesi, Fizik Bölümü, Fikret Kortel Seminer Salonu

İÜ Fen Fakültesi, Fizik Bölümü tarafından düzenlenen 2014-2015 öğretim yılı, bahar yarıyılı seminerlerinin dokuzuncusu, İstanbul Üniversitesi Teknokent Şirketlerinden Sağlık Bahçesi’nde yönetici ortağı olan Dr. Çağrı Kalaça’nın katılımı ile 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü, saat 15:00′da Fikret Kortel Seminer Salonu’nda gerçekleşecektir.

ÖĞRENME İKLİMİ, Öğrenenler ve Öğretenler İçin Yeni Bir Gündem Önerisi” konulu seminerimize tüm öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Etkinlik afişini görmek için TIKLAYINIZ.

 

Dr. Çağrı Kalaça Hakkında

1989 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

13 yıl boyunca pratisyen hekim ve aile hekimliği uzmanı olarak çalışmıştır.

1995-2002 yılları arasında, Marmara Üniversitesi’nde Aile Hekimliği Anabilim Dalı’nın kurucusu ve başkanı olarak görev yapmıştır.

2002 yılında, öncelikle tıp ve sağlık sektöründe hizmet vermek üzere bilgi-odaklı bir şirket olarak “Sağlık Bahçesi”ni kurmuştur. Bu şirket, uzmanlık bilgisinin, öğrenme, gelişim ve iletişim alanlarında yalın ve etkili biçimde hayata geçirilmesini hedeflemiş ve bu yolla kendisini ve müşterilerini farklılaştırıcı hizmetler üreterek büyümüştür.

İstanbul Üniversitesi Teknokent Şirketlerinden olan Sağlık Bahçesi, hem bilgi-öğrenme teknolojilerini hem de görsel sanatlar ve sinema dilini etkin bir şekilde kullanma konusunda, kendisi ve iş ortakları için rekabet avantajı yaratacak şekilde ustalaşmıştır.

Bugün sadece ilk adımlarını attığı tıp ve sağlık sektörlerinde değil, perakendeden finansa, gıdaya, telekomünikasyona, eğitime dek geniş bir müşteri portföyüne, ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermektedir.

Dr. Çağrı Kalaça’nın tasarladığı “Klinik Uygulamaya Giriş, Compact, Nucleus, Newtone, Deep, SmartCity, Kritik Karar” gibi eğitim programları, sıra dışı eğitim tasarımları, hedef gruplara özgü geliştirilen formatları, yüksek nitelikli eğitim materyalleri, özgün yazılımları ve online platformları ile yalnız ülkemizde değil Çin’den Rusya’ya, Orta Doğu ülkelerinden Avrupa’ya, pek çok ülkede kullanılmaktadır.

 

İletişim: Yrd.Doç.Dr. Feyza Güzelçimen  /  feyzag@istanbul.edu.tr

12/05/2015
1548 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü

PK 34134, Vezneciler / İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00