Mezun

Fakültemiz, 564 yıllık bir üniversitenin ilk ve Türkiye’nin en büyük Fen Fakültesi olarak, verdiği mezunlarla şimdiye dek hem bilim-teknoloji hem de siyaset alanında ülkenin altyapısına imzasını atmış, kendini kanıtlamış ve mezunları ile olduğu kadar öğrencileriyle de gurur duyan bir fakültedir. Mezunlarımız kalitemizin göstergesi, geleceğimizin güvencesidir.

Değerli Paydaşımız,

Aşağıda sunulan anketler, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi ve bünyesindeki bölümlerin faaliyet ve hizmetleri hakkındaki görüş ve beklentilerinizi ölçmek amacıyla hazırlanmıştır.

Sorulara vereceğiniz cevaplar Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında bize ışık tutacak ve çalışmalarımıza yön verecektir. Bu nedenle anketin özenle doldurulması önem arz etmektedir.

Emek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Anketlerimiz 4 Bölümden

  1. Kişisel Bilgiler
  2. Genel Değerlendirme
  3. Programın Öğretim Amaçları
  4. Programın Çıktıları oluşmaktadır.

Ortalama doldurma süresi 3-4 dk civarındadır. Lütfen size uygun olan anketi seçiniz.Sevgili öğrencilerimiz ve mezunlarımız,

Beraber aynı sırayı paylaştığımız arkadaşlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek ve onların iletişim alanına değerli katkılarını bir grup çatısı altında paylaşabilmelerini sağlamak için kurulan LinkedIn Mezun Grubumuza katılımınızı bekliyoruz… 


Grubumuz aracılığıyla, mezuniyetinizden bu yana uzak kaldığınız, okul arkadaşlarınızın nerelerde çalıştığını görebilecek, eski arkadaşlarınızla yeniden iletişime geçebilecek ve alanınızdaki sektör uzmanlığı ve kariyer fırsatları için okul arkadaşlarınızdan yardım talep edebileceksiniz.


İletişim sektörü ile ilgili iş-staj ilanlarınızı LinkedIn Mezun Grubumuzda paylaşabilir, mezunlarla birlikte gerçekleştirmek istediğiniz çeşitli aktiviteleri grubumuz aracılığıyla duyurabilirsiniz.


http://www.linkedin.com/groups/4985921

http://www.linkedin.com/company/fen-fakültesi/